Dieta Pudełkowa

W dzisiejszych czasach, kiedy każdemu z nas brakuje czasu w związku z długą pracą oraz natłokiem spraw codziennych, przygotowanie zdrowych posiłków jest coraz trudniejsze. Dieta pudełkowa jest wygodnym rozwiązaniem problemu. Jak dowodzą badanie nie tylko skład posiłków, ale również ich regularne spożywanie mają kluczowy wpływ na samopoczucie w ciągu całego dnia.

Aby opracować dietę, która byłaby zbilansowana oraz zawierałaby wszystkie potrzebne nam mikroelementy, musimy poświęcić mnóstwo czasu. Znalezienie odpowiednich przepisów, sprawdzenie kaloryczności potraw oraz dbałość o różnorodność diety z pewnością nie jest dla wszystkich. Naprzeciw rosnących oczekiwaniom klientów nasza firma przygotowała dla Państwa dietę pudełkową. Przy współpracy z najlepszymi specjalistami udało się nam wypracować smaczne, zdrowe i dopasowane do Państwa potrzeb kalorycznych posiłki.

diety do wyboru

Dieta 1000kcal

Jest to dieta dedykowana osobom, które chcą szybko i bez ćwiczeń zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć się wspaniałą sylwetką. Dzięki niej poczujesz się zdrowo, lekko i swobodnie.

Dieta 1500kcal

Dieta dla osób aktywnych fizycznie, które chcą o kilka kilogramów zredukować masę ciała, a zarazem cieszyć się zdrowym stylem życia.

Dieta 2000kcal

Zbilansowana dieta dla osób, które wybierają przede wszystkim zdrowe odżywianie, dostarcza optymalną ilość składników odżywczych, zapewniając tym samym zdrowie i świetne samopoczucie.

Dieta Sport

Specjalnie dopasowana dieta dla osób uprawiających sport, charakteryzująca się zbilansowanymi posiłkami. Pozwalająca zbudować masę mięśniową oraz zwiększyć siłę i wydolność organizmu podczas uprawiania sportu. Dobierz dietę 2500 kcal lub 3500 kcal w zależności od intensywności uprawianego przez ciebie sportu.

Dieta Wegetariańska 1500kcal

Idealna dieta dla osób będących wegetarianami, wykluczająca mięso i ryby z jadłospisu, które zostały zastąpione nabiałem, warzywami i roślinami strączkowymi.

Detox sokami

Skomponowany odpowiednio zestaw 6 soków, nie przekraczający 1300kcal. Dedykowana osobom, które chcą schudnąć oraz oczyścić organizm z nadmiaru substancji toksycznych, są zmęczone i mają osłabioną odporność organizmu. Daje poczucie lekkości i świeżości, oraz przyczynia się do widocznego przypływu energii tzw. BOMBA WITAMINOWA.

Lunch Box

Specjalnie przygotowane II śniadanie i obiad z myślą o tych, którzy w pracy chcą dbać o zdrowe odżywianie i cieszyć się piękną sylwetką.

Zalety Diety Pudełkowej

Wygoda i oszczędność czasu są jednymi z najważniejszych rzeczy, które zyskujemy poprzez skorzystanie z oferty gotowej diety pudełkowej. Przygotowanie posiłków na cały dzień jest bardzo pracochłonne i wymaga dużych umiejętności. Wolny czas, który trzeba poświęcić na zakup wszystkich produktów, możemy przeznaczyć na nasze pasje. Dzięki wyborowi gotowej diety pudełkowej oszczędzamy nie tylko czas, ale i otrzymujemy produkty najwyższej jakości. Osoby, które same nie potrafią gotować, docenią to, że posiłki są smaczne i zróżnicowane, przez co nie grozi im monotonia. Dania dietetyczne przywożone są w specjalnych pudełkach, łatwych w transporcie. Można bez problemu zabrać je ze sobą do pracy czy na uczelnie. Nie tylko ludzie, które chcą zrzucić kilka dodatkowych kilogramów, ale również osoby, które w ciągu dnia intensywnie trenują, znajdą w ofercie diety pudełkowej zestaw specjalnie przygotowany do swoich potrzeb. Dzięki zastosowaniu diety pudełkowa mamy pewność, że do naszego organizmu dostarczamy wszystkie niezbędne składniki i mikroelementy.

Jak zamówić?

INFORMACJA KONTAKTOWA

  • Telefon: 574 758 985
  • Email: biuro@smaczne-pudlo.pl
  • Numer Konta: 60 1090 2590 0000 0001 3598 5157
    BANK ZACHODNI WBK

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio