Dieta Pudełkowa

Dieta 1000kcal – to dieta dedykowana osobom, które chcą szybko i bez ćwiczeń zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć się wspaniałą sylwetką. Dzięki niej poczujesz się zdrowo, lekko i swobodnie.

Dieta 1500kcal – to dieta dla osób aktywnych fizycznie, które chcą o kilka kilogramów zredukować masę ciała, a zarazem cieszyć się zdrowym stylem życia.

Dieta 2000kcal – to zbilansowana dieta dla osób, które wybierają przede wszystkim zdrowe odżywianie, dostarcza optymalną ilość składników odżywczych, zapewniając tym samym zdrowie i świetne samopoczucie.

Dieta Wegetariańska 1500kcal – to dieta dla osób będących wegetarianami ,wykluczająca mięso i ryby z jadłospisu, które zostały zastąpione nabiałem , warzywami i roślinami strączkowymi.

 Detox sokami  – to skomponowany odpowiednio zestaw 6 soków, nie przekraczający 1300kcal. Dedykowana osobom, które chcą schudnąć oraz oczyścić organizm z nadmiaru substancji toksycznych, są zmęczone i mają osłabioną odporność organizmu. Daje poczucie lekkości i świeżości, oraz przyczynia się do widocznego przypływu energii tzw. BOMBA WITAMINOWA.